Skip to main content

Het schoolteam

Onderstaande gegevens zijn nog in opbouw.

DIRECTIE:

    Cauwenbergh Annelies

    Directrice GBS Mollem

      SECRETARIAAT:

        De Brandt Ann

        Administratie

            Kesteloot Kristina

            Administratie

              KLEUTERSCHOOL:

                Cooreman Katia

                Kleuters - groep 1

                    September Hilde

                    Kleuters - groep 4

                        Van Elsen Goele

                        Kleuters - groep 3

                            Van Herrewegen Hilde

                            Kinderverzorgster Kleuters

                                Van Mulders Gerlinde

                                Kleuters - groep 2

                                    Van Vaerenbergh Ann

                                    Zorgleerkracht KL

                                      LAGERE SCHOOL:

                                        Balaban Erdal

                                        Bijzondere leermeesters Niet-confessionele Zedenleer

                                            De Bondt Matthias

                                            Lager - 5de leerjaar

                                                De Ridder Lieve

                                                Lager - 2de leerjaar

                                                    Goossens Lydie

                                                    Bijzondere leermeesters Niet-confessionele Zedenleer

                                                        Irbik Hatice

                                                        Bijzondere leermeester Islamitische Godsdienst

                                                            Nagels Cindy

                                                            Lager - 3de leerjaar

                                                                Schoonians Evelyn

                                                                Bijzondere leermeester Rooms Katholieke Godsdienst

                                                                    Tesfeye Luiseged

                                                                    Bijzonder leermeester Protestantse Godsdienst

                                                                        Van Handenhoven Eva

                                                                        Lager - 1ste leerjaar

                                                                            Van Molhem Veronique

                                                                            Lager - 4de leerjaar

                                                                                Verleyen Werner

                                                                                Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding Lager

                                                                                    Willems Nathalie

                                                                                    Lager - 6de leerjaar

                                                                                      ZORGTEAM:

                                                                                        Biesemans Jo

                                                                                        Zorgcoördinator

                                                                                            De Witte Hilde

                                                                                            Zorgleerkracht Lager

                                                                                                Janssens Nele

                                                                                                Zorgleerkracht - Lager

                                                                                                  ICT:

                                                                                                    Fontaine Frederik

                                                                                                    ICT Coördinator

                                                                                                      BEWAKING:

                                                                                                        Cornelis Anne

                                                                                                        Toezicht

                                                                                                          POETSDIENST:

                                                                                                            De Kempeneer Annemie

                                                                                                            Poetshulp

                                                                                                                De Maeseneer Martine

                                                                                                                Poetshulp