Skip to main content

Het schoolteam

Onderstaande gegevens zijn nog in opbouw.

DIRECTIE:

    Cauwenbergh Annelies

    Directrice GBS Mollem

      SECRETARIAAT:

        De Brandt Ann

        Secretariaatsmedewerker di en do (8u – 15u30)

            Kesteloot Kristina

            Secretariaatsmedewerker ma en woe (8u – 15u30)

              KLEUTERSCHOOL:

                Casteleyn Ines

                Kleuters - groep 3

                    Cooreman Katia

                    Kleuters - groep 1

                        September Hilde

                        Kleuters - groep 4

                            Van Elsen Goele

                            Kleuters - groep 3

                                Van Herrewegen Hilde

                                Kinderverzorgster Kleuters

                                    Van Mulders Gerlinde

                                    Kleuters - groep 2

                                        Van Vaerenbergh Ann

                                        Zorg kleuters

                                            Vandevelde Gorik

                                            Turnleerkracht kleuters

                                              LAGERE SCHOOL:

                                                De Bondt Matthias

                                                Lager - Vierde leerjaar A en zorgleerkracht

                                                    De Reuse Anke

                                                    Niet- Confessionele Zedenleer

                                                        De Ridder Lieve

                                                        Lager - 2de leerjaar

                                                            De Witte Hilde

                                                            Lager - 5de leerjaar

                                                                Irbik Hatice

                                                                Islam

                                                                    Lambrecht Ann

                                                                    Lager - 6de leerjaar

                                                                        Nagels Cindy

                                                                        Lager - 3de leerjaar

                                                                            Noben Myriam

                                                                            Rooms-Katholieke godsdienst

                                                                                Tesfeye Luiseged

                                                                                Protestantse Godsdienst

                                                                                    Van Handenhoven Eva

                                                                                    Lager - Vijfde leerjaar A en zorgleerkracht

                                                                                        Van Molhem Veronique

                                                                                        Lager - 4de leerjaar B

                                                                                            Verleyen Werner

                                                                                            Leerkracht turnen en zwemmen lager

                                                                                                Willems Nathalie

                                                                                                Lager - 1ste leerjaar

                                                                                                  ZORGTEAM:

                                                                                                    Biesemans Jo

                                                                                                    Zorgcoördinator

                                                                                                        De Bondt Matthias

                                                                                                        Lager - Vierde leerjaar A en zorgleerkracht

                                                                                                            De Witte Nele

                                                                                                            Zorgleerkracht in het derde leerjaar

                                                                                                                Van Handenhoven Eva

                                                                                                                Lager - Vijfde leerjaar A en zorgleerkracht

                                                                                                                  ICT:

                                                                                                                    Fontaine Frederik

                                                                                                                    ICT Coördinator

                                                                                                                      BEWAKING:

                                                                                                                        Cornelis Anne

                                                                                                                        Bewaking kleuters

                                                                                                                            De Kempeneer Roos

                                                                                                                            Bewaking kleuters

                                                                                                                                Du Bois Imelda

                                                                                                                                Bewaking

                                                                                                                                  POETSDIENST:

                                                                                                                                    De Kempeneer Annemie

                                                                                                                                    Poetsdienst kleuterschool

                                                                                                                                        De Maeseneer Martine

                                                                                                                                        Poetsdienst lagere school